Logo SP3 w Kozienicach

Osiągnięcia

Powiatowy konkurs "Bezpieczne wakacje" organizowany przez Wojewódzką Komendę Policji w Radomiu z Powiatową Komendą Policji w Kozienicach:

  • w kategorii klas I - III

I miejsce - Julia Woźniak kl. IIa

II miejsce - Alessia Chmielak kl. IIa

Opiekun: Ewa Nędza

  • w kategorii klas IV - VI

I miejsce - Gabrysia Sygocka

Opiekun: Danuta Kopyt

Zwycięzcą gratulujemy :)

 

Mateusz Mazur uczeń klasy III e zajął III miejsce w Grand Prix Gminy Kozienice
w pływaniu - kategoria: pływanie indywidualne kraulem

Gratulujemy:)

 

Uczeń klasy IVa Sergiusz Bożek uczestniczył w eliminacjach wojewódzkich
XXII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą".  Rozstrzygnięciem Wojewódzkiej Komisji Konkursu otrzymał 96% punktów i uzyskał tytuł laureata Konkursu. Opiekunem była pani Anna Kurp.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

 

W roku 2016/2017 troje uczniów naszej szkoły przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę". Uczniowie przygotowali pracę "Działalność wydawnicza TMZK w Kozienicach". Praca otrzymała I nagrodę w eliminacjach powiatowych oraz wyróżnienie w Konkursie Wojewódzkim. Opiekę nad uczestnikami konkursu sprawowała pani Anna Kurp. Nagrodzeni uczniowie to:

  • Amelia Krześniak, VI d
  • Tomasz Mikutel, VId
  • Eliza Przybysz, IV b 

Gratulacje :)

 

Zaświadczenie o uzyskaniu tytułu finalisty

08.03.2017 odbył się finał przedmiotowego konkursu informatycznego miniLOGIA 15. Rozstrzygnięcie konkursu sfinalizowano 19.04.2017. Do wzięcia udziału w finałowym konkursie miniLOGIA 15 , była uprawniona uczennica naszej szkoły Katarzyna Filipczuk, która przebrnęła pozytywnie poprzednie etapy konkursu – szkolny i rejonowy. Katarzyna Filipczuk otrzymała tytuł finalisty przedmiotowego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych miniLOGIA 15. Katarzyna Filipczuk jest drugą uczennicą, która dotarła do finału konkursu miniLOGIA. Wcześniej udało się to Dawidowi Nowakowskiemu w 2011 roku. Opiekunem konkursowym Kasi Filipczuk jest nauczyciel informatyki pan Mariusz Cieślak. Gratulujemy zwyciężczyni!!! 

 

 

 

Udział naszych uczennic w Gminnym Plenerze Malarskim pt.,,Wisła naturalnie" zorganizowany w Kępeczkach z okazji obchodów Roku Rzeki Wisły
 

 

 

W gminnym konkursie plastycznym pt.,Uroki rzeki Wisły" w kategorii klas IV-VI organizowanym przez Dom Kultury w Kozienicach, nie mieliśmy sobie równych.  Uczennica kl. VId Zabiegałowska Agata zdobyła I miejsce, w tej samej kategorii uczennica Wróblewska Maria kl. VIa zdobyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy

 

 

 Dnia 20 maja 2017 r. podczas obchodów ROKU RZEKI WISŁY w Kępeczkach został rozstrzygnięty powiatowy konkurs fotograficzny pt. ,,Różne oblicza Wisły" org.przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kozienice. Uczennica naszej szkoły Wiktoria Cytryniak z klasy IVd w kategoriiszkoła podstawowa otrzymała II miejsce.

 Serdecznie gratulujemy

 

Konkurs ,,Magia wiosny" rozstrzygnięty.  W kategorii plastyka klas I-III:     
III miejsce Igor Rusinowski kl. IIb opiekun pani Katarzyna Małysa.
W kategorii klas IV-VI :
I miejsce zajęła uczennica -Maria Wróblewska kl. VIa
III miejsce Oliwia Sygocka kl. Va   -opiekun pani Danuta Kopyt
 

 

25. III. 2017r w  Urzędzie Miasta Wołomin odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Poznajemy Ojcowiznę" na etapie wojewódzkim. Patronat na konkursem sprawowali: Kurator Oświaty, Wojewoda Mazowiecki oraz Oddział PTTK Warszawa.
Uczniowie z naszej szkoły: Amelia Krześniak z kl. VI D, Tomasz Mikutel z kl. VI D oraz Eliza Przybysz z klasy IV B pod opieką p. Joanny Kusio zajęli bardzo dobre II miejsce. Należy dodać, nasi bohaterowie pokonali 69 prac z 19 placówek z całego woj. mazowieckiego.
Życzymy dalszych sukcesów.

 

Oliwia Sygocka kl. Va- III miejsce, Maria Wróblewska kl.VIa- wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym KREATYWNY RECYKLING ,,Kozienicka  woda z kranu jest super" organizowanym przez Kozienicką Gospodarkę Komunalną i Dom Kultury w Kozienicach. Opiekun pani Danuta Kopyt

 

Konkurs polonistyczny

Maria Czechowska i Katarzyna Filipczuk - uczennice klasy VI d przeszły eliminacje szkolne i zakwalifikowały się do etapu rejonowego konkursu polonistycznego.

 

Gminny Konkurs Plastyczny "Eko  - Święta"

I miejsce - Kacper Ośka, kl. Vc

 

XVI Gminne Dyktando Podstawówek:

Mistrz Ortografii - PSP Nr 3 (I miejsce), indywidualnie: 

I miejsce- Dawid Andrejczuk kl. VIa oraz Natalia Rutkowska kl. VIc, 

III miejsce-Jakub Cieślakowski kl. VI a

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Gminny Konkurs Plastyczny

 

"Woda – relaks i ukojenie"

II miejsce

Maria Wróblewska kl.Va

opiekun: Danuta Kopyt

 

VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Religijnej organizowany przez Ogród Jordanowski

 

Soliści Klasy I-III 

I miejsce

Piotr Banaszek kl. Ie

III miejsce

Oliwia Strąg kl. IIe

 

Soliści Klasy IV-VI

II miejsce

Julia Basaj kl. VIa

IV miejsce

Oliwia Badewicz kl. Ivc

 

opiekun: Beata Sawicka

 

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w IV edycji konkursu "Magia wiosny" pt "Wiosna w moich oczach" organizowanym przez PSP w Nowej Wsi.


Zajęte miejsca:
Kategoria literatura - Aleksandra Klimiuk klasa V b - III miejsce; opiekun Renata Janusz

Kategoria Plastyka klasy IV - VI
Sara Smargol klasa VI b - miejsce I, opiekun Danuta Kopyt
Wiktoria Ciepielska - klasa VI d - miejsce III;  opiekun Danuta Kopyt
Aleksandra Gregorczyk - klasa IV a - wyróżnienie; opiekun Aneta Krześniak


Kategoria plastyka klasy I - III

Karolina Drewnik - klasa II a - miejsce III; opiekun Małgorzata Wąsik 

 

I edycja gminnego konkursu polonistycznego " Czy znasz swój język ojczysty"

I etap- praca literacka:

 w kategorii klas czwartych:

1. Oliwia Sygocka kl. IVa- II miejsce,

2. Bartosz Basaj kl. IVb- wyróżnienie

3. Ernest Gajda kl. IVwyróżnienie.

w kategorii klas piątych:

1. Zuzanna Figura kl. Vd- I miejsce,

2. Katarzyna Filipczuk kl. Vd- II miejsce

3. Jakub Cieślakowski kl. V wyróżnienie.

II etap- test językowy:

w kategorii klas piątych:

1. Jakub Adamczyk kl. V I miejsce,

w kategorii klas szóstych:

1. Weronika Kowalczyk kl. VI b- I miejsce.

 

Eliminacje środowiskowe XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego odbyły się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach w dniu 9 marca 2016 roku od godz. 11.00. Wzięło w nich udział 52 osoby. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów.

Do eliminacji powiatowych, które odbędą się 16 marca 2016 r. zakwalifikowali się:

W kategorii 5-6 lat

Antonina Marczak – klasa Ie – opiekun Maria Pietrzyk

W kategorii klasy I-IV 

Adrian Ośka – klasa IIe – opiekun Joanna Lisicka 

Wiktor Grzyb – klasa IIIb – opiekun Małgorzata Tokarczyk 

W kategorii klasy V-VI 

Karolina Babula – klasa VIc – opiekun Joanna Baryłowicz 

Patryk Rakoczy – klasa VIa – opiekun Wioletta Balcerek 

Uczennica klasy Va Maria Wróblewska (opiekun Joanna Baryłowicz) otrzymała wyróżnienie.

 

Konkurs „Poznajemy Ojowiznę” - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

II miejsce

Tomasz Mikutel, kl. Vd

Jacek Mikutel, kl. VI c

Opiekun: Joanna Kusio

 

Konkurs Krasomówczy- etap wojewódzki

V miejsce

Krzysztof Jamanek, kl. IVa

Opiekun: Joanna Kusio

 

X Edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego

Pory Roku w Poezji pt. „Zima w poezji”

 

II miejsce

Wiktoria Ciepielska, kl. VId

III miejsce

Natalia Grych, kl. kl. IIIc

Wyróżnienia:

Igor Grzywacz, kl. If

Alicja Ciepielska, kl. IIIc

Julia Basaj, kl, Via

Paulina Woźniak, kl. VI a

 

 

 

 

Gminny Konkurs „Zdrowo jem – zdrowo żyję”z cyklu „SOS dla Ziemi”

Dziedzina Plastyka

II miejsce

Piotr Aftyka, klasa V c

Opiekun: Danuta Kopyt

wyróżnienie

Maria Wróblewska, klasa V a

Opiekun: Danuta Kopyt

 

Dziedzina Fotografia

I miejsce

Wiktoria Cytryniak, klasa III d

Maja Gubernat, klasa IIId

Opiekun: Grażyna Sadura

II miejsce

Klaudia Karbowiak, klasa IV c

Opiekun: Danuta Kopyt

Wyróżnienie

Magdalena Kohut, III d 

Opiekun: Grażyna Sadura

 

Gminny konkurs „Ozdoba choinkowa 2015”

zorganizowany przez PSP Nr 3 Kozienice

II miejsce

Maria Kujawiak, klasa IIId

III miejsce

Wiktoria Cytryniak, klasa IIId

Opiekun: Grażyna Sadura

 

Powiatowy konkurs XXV edycja ,,Moje spotkania z puszczą” zatytułowany Puszcza Kozienicka skarbnicą bioróżnorodności- organizator: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Miejskie Centrum Kultury
i Bibliotekę w Pionkach.

Klasy I-III

II miejsce

Nina Buszko kl. IIId

Klasy IV-VI

I miejsce

Maria Wróblewska kl. Va
II miejsce
Sara Smargol kl. VIb

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Bliżej środowiska naturalnego- bliżej ludzi”III miejsce: Aleksandra Klimiuk kl.VbOpiekun: Danuta Kopyt

 

Gminny Konkurs Plastyczny IX Edycja „Znam to miasto” pt. „Elektrownia Kozienice w oczach dziecka”I miejsce: Maria Wróblewska kl. Va i Sara Smargol kl. VIbOpiekun: Danuta Kopyt

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni inspirowane piosenką Czerwonych Gitar”III miejsce:   Natalia Rutkowska, klasa VcOpiekun: Danuta KopytWyróżnienie:   Maria Kujawiak, klasa IIIdOpiekun: Grażyna Sadura

 

Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Choinka na Święta”

KATEGORIA kl. IV-VI

I miejsce

Wiktoria Ciepielska kl. VId

III miejsce

Wiktoria Wierzbicka kl. Vd

Wyróżnienia:

Julia Podraza kl. VId

Katarzyna Filipczuk kl. Vd

Opiekun: Danuta Kopyt

 

VII Przegląd Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok” 


Soliści: kl. 0-3 
I miejsce - Patrycja Luśtyk kl. III a 
II miejsce - Ines Jakubiec kl. II e 
Wyróżnienie – Wiktoria Cytryniak kl. III d 
Soliści: kl. 4-6: 
II miejsce - Natalia Rutkowska kl V c

 

 

Gminny Konkurs Fotograficzny Bliżej środowiska naturalnego- bliżej ludzi” I miejsce:  Alicja Kwiecińska kl. IIIcOpiekun: Alicja KowalczykIII miejsce:   Maria Wróblewska kl.VaOpiekun:Danuta Kopyt

 

XIII Konkurs Ortograficzny "Dyktando 2015" W kategorii Szkół Podstawowych zajęliśmy I miejsce. Szkoła otrzymała certyfikat „Mistrz Ortografii”.I miejsce i tytuł „Mistrz Ortografii” – Wiktoria Ciepielska kl. VId.II miejsce – Weronika Kowalczyk kl. VIbVI miejsce  - Karolina Babula kl. VIc

 

 

Wyniki IX Szkolnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

KATEGORIA I – Klasy I

I miejsce 

Olaf Borucki z pastorałką „Złota gwiazdka” , klasa I b 

Piotr Banaszek z pastorałką „Tam gdzie Ty” klasa I e

II miejsce

Pola Seredyn z pastoralką „Malutki Jezu” , klasa I b 

III miejsce

Katarzyna Piątek i Lena Sztyber w kolędzie „Dzisiaj w Betlejem” , klasa I b 

Wyróżnienie

Nikola Krawczyk i Nina Kwaśnik w pastorałce „Spójrz na Jezusa”, klasa Id

 

KATEGORIA II – Klasy II-III

I miejsce 

Patrycja Luśtyk z pastorałką „Zapalcie światła na ziemi”, klasa III a 

II miejsce

Ines Jakubiec z pastoralką „Święta, święta, święta” , klasa II e 

III miejsce

Wiktoria Cytryniak w pastorałce „Nie było miejsca dla Ciebie” , klasa II d 

 

KATEGORIA III – Klasy V - VI

I miejsce 

Natalia Rutkowska z pastorałką „Oto dziś narodziła się miłość” , klasa V c 

Wiktoria Ciepielska z kolędą „Jezus malusieńki”, klasa VI d

II miejsce

Nina Tywonek z kolędą „Gdy Śliczna Panna” , klasa VI d 

III miejsce

Nie przyznano

Gratulujemy

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

XX jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. mjr. Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy"
Uczniowie naszej szkoły Sara Smargol z klasy Vb  oraz Dawid Redmerski z klasy VIb uzyskali tytuł LAUREATÓW.
 
Nauczyciel: Anna Kurp

 

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY Z CYKLU LUDOWO MI pt."Wycinanka jako element kolażu"

organizowany przez Dom Kultury w Kozienicach
I miejsce Maria Wróblewska IVa
II miejsce Sara Smargol Vb
Nauczyciel: Danuta Kopyt

 

KONKURS "ZBIÓRKA BATERII"

organizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kozienicach, zasięg powiatowy

 

III miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach
 

KONKURS "ZBIÓRKA MAKULATURY"

organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie,
województwo mazowieckie


III miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach

 

XXXII MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

ETAP SZKOLNY
do eliminacji środowiskowych zakwalifikowali się
- Igor Grzywacz 0b op. M.Chojnacka
- Adrian Ośka Ie op. Joanna Lisicka
- Wiktoria Wysoczańska IIb op. Małgorzata Tokarczyk
- Agata Jasik IIId op. Maria Pietrzyk
- Karolina Babula Vc op. Joanna Baryłowicz
- Patryk Rakoczy Va op. Wioletta Balcerek
- Wiktoria Miklińska VIb op. Agnieszka Sekuła - Skrok
ETAP ŚRODOWISKOWY
do etapu eliminacji powiatowych zakwalifikowali się
- Wiktoria Wysoczańska IIb op. Małgorzata Tokarczyk
- Karolina Babula Vc op. Joanna Baryłowicz
ELIMINACJE POWIATOWE
do eliminacji rejonowych zakwalifikowali się
- Wiktoria Wysoczańska IIb op. Małgorzata Tokarczyk
- Karolina Babula Vc op. Joanna Baryłowicz

KONCERT LAUREATÓW
- nagroda dla Karoliny Babuli Vc op. Joanna Baryłowicz
- wyróżnienie dla Wiktorii Wysoczańskiej IIb op. Małgorzata Tokarczyk

 

XIV edycja KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI PATRIOTYCZNEJ

organizowanego przez Zespół Szkół Samorządowych w Garbatce Letnisko 
w kategorii I (przedszkola)
I miejsce 
Igor Grzywacz 0b - op. Małgorzata Chojnacka


 

 

Dnia 30 maja 2015r. podczas obchodów Dni Puszczy Kozienickiej dokonano podsumowania konkursu "Czy znasz swoją gminę?".
 

 W kategorii wiedzy o historii i kulturze rejon:
I miejsce - Jeremi Budniak
III miejsce - Jagoda Olewińska 


Nauczyciel: Anna Kurp

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

KLASA II
Oliwia Tylus IIc- wynik bardzo dobry
Alicja Kwiecińska IIc- wyróżnienie
Paulina Całczyńska IIc- wyróżnienie
Wiktor Maciąg IIc- wyróżnienie
Nauczyciel: Alicja Kowalczyk

 Iga Wilk  IIb - wynik bardzo dobry
Nauczyciel: Malgorzata Tokarczyk
 Magdalena
Gontarz IIa - wyróżnienie
Gabriela Sygocka
 IIa - wyróżnienie
Nauczyciel: Maria Krawczyk

KLASA III
Michał Aftyka IIIa - wyróznienie
Nauczyciel: Anna Kurek
Bartosz Salamon IIIc - wyróżnienie
Nauczyciel: Katarzyna Małysa

KLASA IV
Katarzyna Filipczuk IVd
Filip Nędza IVd
Amelia Krześniak IVd
Nauczyciel: Grażyna Polak-Korczak

KLASA V

 Patryk Rakoczy Va
Nauczyciel: Teresa Wdowska

KLASA VI
Dawid Redmerski VIb
Dagmara Latała VIb
Nauczyciel: Bogumiła Kurek

 

VII FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ
organizator Ogród Jordanowski w Kozienicach


Kategoria: Duety
II miejsce
Alicja Ciepielska IIc
Alicja Kwiecińska IIc

III miejsce
Nina Buszko IId
Magdalena Kohut IId
Opiekun: Beata Sawicka

Kategoria:Soliści

I miejsce

Natalia Rutkowska IVc
Opiekun Anna Kogut

II miejsce
Alicja Ciepielska IIc

III miejsce
Julia Basaj Va
Opiekun: Beata Sawicka

 

SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW WOKALNYCH I SZKOLNY KONKURS TAŃCA

W dniu 7 maja 2015 roku Samorząd Uczniowski już 23 raz zorganizował Szkolny Festiwal Talentów Wokalnych i  8 Szkolny Konkurs Tańca. Przesłuchania poprowadziły dwie uczennice klasy V „a” - J. Pietrzak i J. Jaciubek. W jury gościli p. Mariola Kwiatkowska, p. Bożena Markowska, p. Anna Kurek i ksiądz Jacenty Rejczak. Przegląd talentów wokalnych był przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych klasy I – II, III – IV oraz V – VI, udział wzięło 26 młodych artystów. Swoimi tanecznymi zdolnościami pochwaliło się 10 uczniów w trzech układach.

 

WOKAL

 

Kategoria klasy I – II

 

I miejsce

 

Ines Jakubiec – klasa I e z piosenką „Słoneczna wycinanka”

 

II miejsce 

 

Wiktoria Cytryniak – klasa II d z piosenką „Wyruszamy w świat”

 

Marika Witkowska – Kurtek – klasa II c „Jesteś mamą”

 

III miejsce 

 

Alicja Ciepielska – klasa II c z piosenką „Gdy leżę na plaży”

 

Jan Kopyt – klasa II c z piosenką „Mały człowiek”

 

Kategoria klasy III – IV

 

I miejsce

 

Natalia Rutkowska – klasa IV c z piosenką „Nie wierz mi, nie ufaj”

 

II miejsce 

 

nie przyznano 

 

III miejsce

 

nie przyznano

 

Wyróżnienie

 

Katarzyna Kowalska – klasa IV b z piosenką „Karuzela”

 

Kategoria klasy V – VI

 

I miejsce

 

Julia Basaj – klasa Va z piosenką „Piosenka księżycowa”

 

II miejsce 

 

Wiktoria Ciepielska – klasa Vd z piosenką „Biegnij przed siebie”

 

Gabriela Kościug i Nina Tywonek – klasa V d z piosenką „Dach – Taab & Sound`n Grace”

 

III miejsce 

 

Sara Smargol – klasa V b z piosenką „Tylko mnie poproś do tańca”

 

 

TANIEC

 

I miejsce

 

Paweł Orłowski – klasa II b – solo 

 

II miejsce 

 

Zespół: Alicja Ciepielska – klasa IIc, Nikola Dobosz – klasa II c, Oliwia Tylus – klasa II c, Blanka Balcerzak – klasa II d, Iga Wilk – klasa II b – taniec sportowy

 

III miejsce 

 

Nie przyznano

 

Wyróżnienie

 

Zespół: Karina Mazur, Klaudia Sieradzka, Agata Jasik, Paulina Kudła – klasa III d

 

 

XIV GMINNY TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ
organizowany przez Publiczne Gimnazjum
w Świerżach Górnych


II miejsce
Zespół  w składzie:
Dominika Drewnik VIb
Dawid Redmerski VIb
Kamila Wolska VIc

Nauczyciel: Iwona Drążyk

 

XXIII REJONOWE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA


I MIEJSCE
Drużyna w składzie:
Laura Bartosiewicz kl. VIa
Alicja Morawska kl. VIa
Dagmara Latała kl. VIa
Zuzanna Orłowska kl. VIb
Michał Król VIa

Opiekun: Pani Anna Pawelec

 

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO
pt. "Portret Jana Kochanowskiego"

Kategoria 1 - klasy I
I miejsce - Nina Delega (kl. Id) - op. M. Drapała
II miejsce - Maja Łukasiewicz (kl. Id) - 
op. M. Drapała
III miejsce - Dominika Górecka (kl. Ie)  - op. J. Lisicka
Wyróżnienie - Klaudia Larenta (kl. If) - op. J. Kurek
Kategoria 2 - klasy II
I miejsce - Jagoda Delega (kl. IIb) - op. M. Tokarczyk
II miejsce - Oliwia Tylus (kl. IIc) - op. A. Kowalczyk
III miejsce - Wiktoria Cytryniak (kl. IId) - op. B.Chołuj
Wyróżnienie - Milena Nowak 
(kl. IId) - op. B.Chołuj
Kategoria 3 - klasy III
I miejsce - Dominika Jaworska (kl. IIId) - op. M. Pietrzyk
II miejsce - Paulina Kudła 
(kl. IIId) - op. M. Pietrzyk
III miejsce - Sebastian Czarnecki (kl. III b) - op. E. Nędza
Wyróżnienie -
 Amelia Drabik (kl. IIIc) - op. K. Małysa

 


POWIATOWY KONKURS LITERACKI
"Moje spotkanie z Adamem Mickiewiczem"


I miejsce - Natalia Rutkowska
II miejsce - Małgorzata Jopek
III miejsce Wiktoria Miklińska
III miejsce - Oliwia Leśniak


POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY


"Miejsce związane z życiem i twórczością Adama Mickiewicza"
II miejsce - Oliwia Kulpińska

 


Szkolny konkurs recytatorski poezji

Adama Mickiewicza


klasy IV - VI
I miejsce - Julia Podraza kl. Vc

Szkolny konkurs plastyczny (ilustracja do bajki Adama Mickiewicza "Przyjaciele"
klasy I - III
Kategoria klasy I
I miejsce - Nina Delega kl. Id
Wyróżnienia:
Magdalena Jakubaszek kl. Ib
Nikol Łukaszeska kl. Id
Gabriela Lisicka kl. Ic
Klaudia Larenta kl. If


Kategoria klasy II
I miejsce - Alicja Ciepielska kl. IIc
Wyróżnienia:
Oliwia Tylus kl. IIc
Magdalena Gontarz kl. IIa
Paulina Całczyńska kl. IIc
Wiktoria Cytryniak kl. IId


Kategoria klasy III
I miejsce - Oliwia Badewicz kl. IIIc
Wyróżnienia:
Aleksandra Mądczak kl. IIIc
Amelia Drabik kl. IIIc

 

 

XXXVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM – ELIMINACJE POWIATOWE 

zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kozienicach oaz  Komendę Powiatową Policji w Kozienicach przy współudziale Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach 

II miejsce w klasyfikacji drużynowej – awans do eliminacji rejonowych 

Aleksandra  Nowakowska VI a

Alicja Morawska VI a   

Filip Kusio Vc 

Dominik Trzebiński Vb 

I miejsce klasyfikacji indywidualnej szkół podstawowych  wśród wszystkich 36 uczestników 

Filip Kusio Vc

Nauczyciel: Sławomir Żak 

 

XVI  POWIATOWY  TURNIEJ  BRD  „ZIMOWY ROWER”
zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu  


II miejsce w klasyfikacji drużynowej

Filip Kusio Vc
Łukasz Wójcicki VIa
Dominik Trzebiński Vb


Nauczyciel: Sławomir Żak

 

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
BEZPIECZNA SZKOŁA - BEZPIECZNY UCZEŃ

KATEGORIA I
I miejsce
Alan Arendarski kl. If - opiekun p. Justyna Kurek
II miejsce
Magdalena Jakubaszek kl Ib - opiekun p. Ewa Wierzbińska
III miejsce 
Marika Witkowska - Kurtek kl IIc - opiekun p. Alicja Kowalczyk

Wyróżnienia:
Karina Mazur kl. IIId - opiekun p. Maria Pietrzyk
Oliwia Tylus kl.IIc - opiekun p. Alicja Kowalczyk
Natasza Gietka kl. Ie - opiekun p. Joanna Lisicka
Oliwia Bedewicz kl. IIIc  - opiekun p. Katarzyna Małysa

KATEGORIA II
I miejsce 
Maria Wróblewska kl. IVa - opiekun p. Danuta Kopyt

KATEGORIA III
I miejsce
Bartosz Stefański i Anna Starzyk kl. VIe - opiekun p. Mariola Kwaitkowska

 

XXXVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
eliminacje POWIATOWE

zorganizowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach oraz Starostwo Powiatowe w Kozienicach 

I miejsce 

Małgorzata Jopek (kl. VIe) – awans do eliminacji wojewódzkich 

III miejsce 

Natalia Janeczek (kl. VIa) 

Nauczyciel: Sławomir Żak

 

XXXVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
eliminacje GMINNE
 

zorganizowany przez Zarząd Gminny Związku OSP RP oraz Urząd Miejski w Kozienicach 

II miejsce  
Laura Bartosiewicz (kl. VIa)
III miejsce 
Małgorzata Jopek (kl. VIe)
IV miejsce 
Natalia Janeczek (kl. VIa) 

Nauczyciel: Sławomir Żak

 

Wielki sukces naszej uczennicy! 

Eliminacje Wojewódzkie 

XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 

organizatorem turnieju była Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie oraz Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Mazowieckiego w Warszawie. 

Laureat III miejsca  Małgorzata Jopek (kl. VIe) 

Opiekun Sławomir Żak 

 

WALENTYNKOWY  TURNIEJ  SZACHOWY
organizowany przez Ogród Jordanowski
w Kozienicach


Kategoria szkoły podstawowe:
 kl. I-III
II miejsce
Krzysztof Jamajek  IIIa
III miejsce
Damian Deryngowski  IIId

kl. IV-VI
ex quo III miejsce Kacper Wierzbicki VIe
           III miejsce Maciej Kalbarczyk Vd


Nauczyciel: Sławomir Żak
 

VIII  POWIATOWY  TURNIEJ  BRD  „KOMPUTEROWY ROWER”
zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury
w Radomiu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Radomiu, Komendę Miejską Policji w Radomiu 


I miejsce w klasyfikacji drużynowej

Filip Kusio Vc
Łukasz Wójcicki VIa
Dominik Trzebiński Vb


Nauczyciel: Sławomir Żak
 

 

VIII edycji gminnym konkursu pt. „Ozdoba choinkowa” 

zorganizowany przez PSP Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach


II miejsce – Maria Kujawiak
 

 VIII Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez PSP Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach


II miejsce – Wiktoria Cytryniak w kategorii klas II 
 

VIII Szkolnym Przeglądzie Kolęd  i Pastorałek zorganizowany przez PSP Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach


III miejsce – Nina Buszko w kategorii klas II 
 

 XIV edycji gminnego konkursu z cyklu „Chrońmy jodłę dla przyszłych pokoleń!” pt. „Ekologiczny stroik świąteczny” zorganizowany przez PSP Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
w Kozienicach


Wyróżnienie – Blanka Balcerzak 
 

XIV edycji gminnego konkursu z cyklu „Chrońmy jodłę dla przyszłych pokoleń!” pt. „Ekologiczny stroik świąteczny” zorganizowany przez PSP Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
w Kozienicach;

Wyróżnienie – Iwo Jędra 

Praca plastyczna Wiktorii Cytryniak dotarła do II etapu konkursu – „Żyję ekologicznie na co dzień” zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Nauczyciel: Barbara Chołuj

 

XI GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
organizator Publiczne Gimnazjum w Świerżach Górnych

W kategorii klas 0 - III 
 II miejsce Alicja Ciepielska klasa 2 c 
 II miejsce Alicja Kwiecińska klasa 2 c

Nauczyciel: Alicja Kowalczyk

 

 

IX EDYCJA GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO PORY ROKU W POEZJI - "Jesień w poezji"

II miejsce - Maria Wróblewska kl. IVa

 

"SOS dla ziemi"

Człowiek cząstką przyrody, przyjaciel czy wróg
GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

W dziedzinie plastyki:

kategoria - szkoły podstawowe - klasy I – III

1 miejsce – Oliwia Rębiś kl. IIIb op. Ewa Nędza

2 miejsce – Maria Kujawiak kl. IId op. Barbara Chołuj

wyróżnienie – Pola Wojas kl. Ie op. Joanna Lisicka 

wyróżnienie – Oliwia Zięba kl. If op. Justyna Kurek

wyróżnienie – Wiktor Molenda kl. Ic op. Grażyna Kociołek

wyróżnienie – Nina Delega kl. Id op. Marzanna Drapała

kategoria - szkoły podstawowe - klasy IV – VI

1 miejsce – Sara Smargol  kl. Vb op. Danuta Kopyt 

1 miejsce – Alicja Morawska kl. Via op. Danuta Kopyt

wyróżnienie – Anna Starzyk kl. VIe op. Małgorzata Wąsik 

wyróżnienie – Bartosz Stefański kl. VIe op. Mariola Kwiatkowska

wyróżnienie – Mateusz Kowalski kl. VIe op. Mariola Kwiatkowska

 

W dziedzinie literatury:

kategoria - szkoły podstawowe - klasy I – III

1 miejsce – Maja Gubernat kl. IId op. Barbara Chołuj

2 miejsce – Oliwia Sygocka kl. IIIa op. Anna Kurek

wyróżnienie – Paulina Kudła kl. III op. Izabela Foremniak-Rusinowska

kategoria - szkoły podstawowe - klasy IV – VI

1 miejsce – Kacper Traczyk kl. Vd op. Wioletta Balcerek

wyróżnienie – Julia Jastrzębska kl. Vd op. Wioletta Balcerek

 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY
organizowany przez Ogród Jordanowski
w Kozienicach


Kategoria szkoły podstawowe:
 kl. I-III
I miejsce
Bartosz Basaj IIIb

kl. IV-VI
II miejsce Kacper Wierzbicki VIe
III miejsce Mikołaj Pyzel VIb


Nauczyciel: Sławomir Żak

 

VI Konkurs Kolęd i Pastorałek "Na ten Nowy Rok" 

( organizator Dom Kultury w Kozienicach ) 
wyróżnienie : Alicja Ciepielska, Alicja Kwiecińska
 
VIII Konkurs plastyczny pn. "Ozdoba choinkowa 2014"
 ( organizator PSP Nr 3 w Kozienicach )
 wyróżnienie : Nikola Dobosz
 
IX Edycja "Pory roku w poezji" pn. "Jesień w poezji" 
organizator PSP Nr 1 w Kozienicach 
II miejsce Marika Witkowska-Kurtek
 

 

VIII Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek
 organizator Samorząd Szkolny PSP Nr 3
w Kozienicach 
I miejsce Marika Witkowska-Kurtek, 
III miejsce Alicja Ciepielska

Klasa IIc
 Nauczyciel: Alicja Kowalczyk

 

LAUREACI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNO - LITERACKIM
"Mój czas"


organizowany przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu
Honorowy patronat: Komendant Główny Policji, Stowarzyszenie Aliumni, Ministerstwo Sportu i Turystyki

Jakub Pietrzak VIc
Amelia Ochałek VIc


Nauczyciele: Danuta Kopyt i Anna Pawelec
 
XXIV EDYCJA KONKURSU Z CYKLU "Moje spotkanie z puszczą" pt.: "Obrzędy i tradycje ludowe mieszkańców Puszczy Kozienickiej"

Wyróżnienie:
Laura Bartosiewicz VI a

 
"ZNAM TO MIASTO"
VIII edycja plastyczna "Kozienice nocą"
organizowany przez PSP nr 1 Kozienice

I miejsce
Martyna Jankowska VIa
II miejsce
Sara Smargol Vb

Nauczyciel: Danuta Kopyt

 

 

XVI POWIATOWY TURNIEJ BRD 
"Jesienny rower"

zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu

IV miejsce w klasyfikacji drużynowej

Filip Kusio Vc
Jacek Mikutel Vc
Dominik Trzebiński Vb


Nauczyciel: Sławomir Żak

 

XVII POWIATOWY TURNIEJ BRD "Bezpieczne Drogi Radomia"
zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, Komendę Miejską Policji w Radomiu 
pod patronem Prezydenta Miasta Radomia


V miejsce w klasyfikacji drużynowej

Filip Kusio Vc
Jacek Mikutel Vc
Dominik Trzebiński Vb


Nauczyciel: Sławomir Żak
 

 

I MIEJSCE W KONKURSIE O PUCHAR DYREKTORA KOZIENICKIEGO DOMU KULTURY
 im. Bogusława Klimczuka z okazji Dnia Patrona


Karolina Babula Va
Patryk i Oskar Rakoczy Va


Nauczyciele: Bożena Markowska i Aneta Krześniak

 

ROK SZKOLNY 2013/2014


OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY

Ignacy Szymanowski z klasy VI e otrzymał tytuł finalistyOgólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żolnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 - 1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej"

Nauczyciel: ANNA KURP

 

X edycja "KONKURSU - ZBIÓRKA MAKULATURY" dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego

III miejsce
Publiczna Szkoła nr 3 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Kozienicach

 

XIV Powiatowy Turniej Wiedzy BRD "Rowerowe miasteczko"
zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu i Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu 

Klasyfikacja indywidualna całego turnieju:

I miejsce 
Marcin Wołos kl.VIa

II miejsce 
Adam Ośka kl. VIa

Klasyfikacja drużynowa:

II miejsce
Marcin Wołos VI
Adam Ośka VIa
Jakub Fryc VIa


Nauczyciel: Sławomir Żak

 

29 maja 2014 roku w naszej szkole odbył się już po raz dwunasty SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY,MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII”, którego organizatorem jest p. Maria Pietrzyk. Wzięło w nim udział 24 uczniów. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy II i klasy III. Każda grupa wiekowa pisała inny tekst dyktanda, adekwatny do posiadanych umiejętności.

Oto wyniki: 

W kategorii klas II

I miejsce –  Aftyka Michał kl. II a ( - ¼ p ) 

 – Kurek Kacper kl. II d ( - ¼ p ) 

II miejsce – Bień Szymon kl. II a ( -1 ½ p )

 – Jasik Agata kl. II d ( -1 ½ p )

III miejsce – Kawka Wojciech kl. II d (- 3 p )

 – Kołdej Karol kl. II c (- 3 p )

Kolejne miejsca:

Salamon Bartosz kl. II c 

Sygocka Oliwia kl. II a 

Jędryszek Bartosz kl. II b 

Cichecka Julia kl. II b 

Banaś Oliwia kl. II b 

Romanowski Igor kl. II c 

 

W kategorii klas III

I miejsce –  Rutkowska Natalia kl. III c ( -1 p )

II miejsce –  Forystek Kinga kl. III a ( - 2 ¼ p )

 Wydrzyński Kacper kl. III b ( - 2 ½ p )

III miejsce – Urban Igor kl. III c ( - 3 p ) 

 Wyróżnienie:

Andrzejczuk Dawid kl. III a ( - 3¼ p )

Strzelczyk Zuzanna kl. III d (- 3 ¼ p )

Wachnik Weronika kl. III a (- 3¼  p )

Kolejne miejsca:

Kowalczyk Marta kl. III b 

Filipczuk Katarzyna kl. III d 

Koziński Jakub kl. III b 

Zabiegałowska Agata kl. III d 

Jakub Filiński kl. III c   

GRATULACJE !!!

 

 

                  KONKURS RECYTATORSKI PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

organizowanym przez Zespół Szkół Samorządowych 

w Garbatce - Letnisko


I miejsce 

Wiktoria Miklińska, kl. V b

Nauczyciel: Agnieszka Sekuła - Skrok

 

 Koncert Laureatów XXXI Małego Konkursu Recytatorskiego  w Radomiu

Kornelia Tęcza, kl. VI e 

Nauczyciel: Agnieszka Sekuła - Skrok

 

XIV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

"Tomik Literacki Młodych Autorów"
 zorganizowany Bibliotekę Szkoły Podstawowej

im. płka Stanisława Królickiego w Izabelinie

WYRÓŻNIENIE PLASTYCZNE
Julia Kulpińska VI c

Nauczyciel: Wioletta Balcerek

WYRÓŻNIENIE LITERACKO - EDYTORSKIE
Aleksandra Kozłowska VI d 

Nauczyciel: Wioletta Balcerek

Julia Kurman Vc

Wiktoria Sztyler Vc

Weronika Tylko Vc

Nauczyciel: Joanna Baryłowicz

 

W dniu 02.04.2014r. w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach podsumowano konkurs powiatowy " ZBIÓRKA BATERII". Nasza szkoła zajęła II miejsce pod względem ilości zebranych baterii. Łącznie w roku szkolnym 2013/2014 zebraliśmy 373 kg baterii.


Nauczyciel: Bogumiła Kurek

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "Pangea" FINAŁ W WARSZAWIE

Dawid Redmerski V b
Dominika Drewnik V b
Ada Rębiś VI d


Nauczyciel: Bogumiła Kurek


Patryk Rakoczy IV a
Oskar Rakoczy IV a
Sebastian Makuch IV d 


Nauczyciel: Teresa Wdowska

 

Konkurs plastyczny " CZAS TO ZDROWIE"
organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Kozienicach

I miejsce

Bartłomiej Tkaczyk VI e

Nauczyciel: Justyna Kurek

II miejsce
 
Szymon Bień II a

Nauczyciel: Barbara Chołuj

Wiktoria Ciepielska IVd

Nauczyciel: Danuta Kopyt

 

WYNIKI SZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTO

Dyrektor zaprasza

mgr Krzysztof Ludwiczak 

PSP Nr 3 w Kozienicach z Oddziałami Integracyjnymi

26-900 Kozienice

tel:  ( 48 )  614 - 41 - 39 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.